TULE NAUDI PADELIT!

KÕIGE MEELEOLUKAM REKETISPORDIALA

ÜHINE MEIEGA JUBA TÄNA

LASTEKOOL

Litsentseeritud erihuvikooli Eesti Padeliakadeemia eesmärgiks on luua professionaalne padeliõppe keskkond, kus tähtsal kohal aktiivne tervislik eluviis ja positiivne ellusuhtumine. Meie treeninggrupid on väikesed, mis tagab individuaalse lähenemise ning meeldiva treeningõhkkonna igale õpilasele. Ootame treeningutele igas vanuses ja kehalises aktiivsuses lapsi ning noori - näeme padelikeskuses!

TÄISKASVANUTE ÕPE

Eesti Padeliakadeemia pakub professionaalset padeliõpet täiskasvanutele igal tasemel. Teil on võimalus liituda täiskasvanute grupitreeningutega või algõpet pakutavate kursustega. Tule julgelt treeningutele ning avasta padelimängu uus tase tänu treeneri õpetussõnadele.

PERSONAALTREENINGUD

Kui tunned, et soovid personaalsemat lähenemist ja padelimängu oskuse arendamist veel kiiremini, pakume teile personaalseid treeninguid vastavalt just teie tasemele ja soovidele. Võta meiega ühendust, et leida sobiv aeg nii teile kui meile!

VAATA LÄHEMALT

 
 
HENRIK RAAG
DIREKTOR
ANDRUS SAMMELSELG
TREENER

MEIE MEESKOND

Tutvuge meie meeskonnaga.

JAAK TIMPSON
VANEMTREENER
ELISABETH ALLA
TREENER
JOOSEP JOONAS
TREENER
 

ÜRITUSED

Rocca al Mare Padelikeskus on suurepärane koht, kus viia läbi erinevaid üritusi, olgu siis tegemist sünnipäeva või hoopis ettevõtte meeskonnaüritusega. Padel on ülimalt lihtne ja seltskondlik mäng, seega ei pea muretsema kui eelnev reketispordi kogemus kellelgi puudub. Selleks, et üritus oleks meeldejääv ning sujuks ladusalt, viib üritust läbi ja juhendab mängijaid vähemalt üks meie professionaalsetest treeneritest. Cateringi teenust padelikeskuses pakub Kodugurmee kohvik. Võta meiega ühendust ning korralda üks ülimalt lõbus ja meeldejääv üritus!

 

Tahad tulla padelit proovima?

Rocca al Mare Padelikeskus

 

LAPSED

TÄISKASVANUD

LIITU PADELIAKADEEMIAGA

 

VÕTA ÜHENDUST

Tekkis küsimus?

Avatud

E-R 08:00 to 21:00
L&P 09:00-20:30

Aadress

Rocca al Mare Padelikeskus Haabersti 5
13516 Tallinn

Telefon:

+372 6600526

E-post:

yritus_2